popis služeb


Dnes je 17. 06. 2021 - svátek má - Adolf, zítra - Milan

Digitální a analogová televize


upc internet
Nejrychlejší internet na trhu VOLEJTE PIŠTE SMS na 736 166 255 NEBO ->klikněte zde pro objednávky. Objednejte si připojení k internetu, kabelovou televizi nebo telefon z pohodlí vašeho domova. Spousta výhod a trvale nízkých cen. Žádné platby předem, odborná instalace od 1,- Kč.

Kabelová televize v dnešní době nabízí nejkvalitnější pokrytí digitálním signálem, velmi pestrou programovou nabídkou a většinou televizních stanic v českém jazyce. Kabelová televize je dostupná ve více než 1 miliónu domácností v celé české republice. Signál Digitální kabelové televize je dostupný na 85% sítí UPC. Připojení k Digitální kabelové televizi s sebou nenese žádné významné náklady, zpravidla 1,- Kč nebo 252,-Kč. Veškerá nezbytná zařízení pro příjem Digitální kabelové televize jsou klientům zapůjčována v základním provedení zdarma. je možné si objednat prémiová zařízení pro příjem HD "High Definition" vysílání, které je dostupné již téměř na 20 kanále a stále roste, výhodou tohoto zařízení je také možnost nahrávání a funkce "Time Shift" přehrávání se zpožděním. Digitálnní kabelová televize je dostupná v několika variantách dle náročnosti a individuálních potřeb klientů od 27 stanic "STARTER" od 68 stanic "STANDARD" nebo plná programová nabídka všech dostupných stanic "SUPREME". Kabelové rozvody však již několik let nabízejí více než jen možnost digitální televize, nezávisle na kabelové televizi je možné využívat také velice stabilního a rychlého připojení k INTERNETU, nebo výhodných telefonních tarifů.

Služby Kabelové televize a internetu nebo telefonu jsou dostupné v následujících lokalitách, pokud jste v seznamu nenalezli Vaše město nezoufejte a napište, nebo zavolejte, prověřím možnosti připojení a odpověď obdržíte do 72 hod.:

Kabelová televize Bílina OBJEDNAT
Kabelová televize Česká Lípa OBJEDNAT
Kabelová televize Děčín OBJEDNAT
Kabelová televize Duchcov "pouze TV analog a digitál" OBJEDNAT
Kabelová televize Cheb OBJEDNAT
Kabelová televize Chomutov OBJEDNAT
Kabelová televize Jablonec Nad Nisou OBJEDNAT
Kabelová televize Jičín OBJEDNAT
Kabelová televize Jirkov OBJEDNAT
Kabelová televize Kladno OBJEDNAT
Kabelová televize Kralupy Nad Vltavou
"v některých lokalitách je dostupná pouze TV" OBJEDNAT
Kabelová televize Krupka OBJEDNAT
Kabelová televize Liberec OBJEDNAT
Kabelová televize Kladno OBJEDNAT
Kabelová televize Ústí Nad Labem OBJEDNAT
Kabelová televize Praha OBJEDNAT
Kabelová televize Sokolov OBJEDNAT

Dostupnost služeb se může v jednotlivých lokalitách lišit, doporučuji zaslat dotaz pro upřesnění.


Co můžete navíc získat ke službám?

Nový digitální kabelový přijímač pro vysílání ve vysokém rozlišení (HD) je dalším stupněm v kvalitě digitální vysílání. Umožňuje příjem jak všech programů ve standardním rozlišení, tak i nových programů v rozlišení 1080i a 720p.

Přijímač je vhodný k TV zobrazovačům s úhlopříčkou větší než 1 m, minimálně 756 řádky a digitálním rozhraním HDMI.

co vám nabídne naše digitální kabelová televize?

Kabelová televize nabízí příjem velkého množství programů všech žánrů pomocí kabelových rozvodů. Televizní signál není rušen atmosférickými vlivy, což zabezpečuje velmi kvalitní obraz i zvuk. Analogová televize jako samostatná služba je dostupná pouze v některých lokalitách.

Televizní divák si může vybrat z celé řady dokumentárních, sportovních, hudebních, zpravodajských nebo dětských programů, filmů a seriálů. Velká část programů je vysílána v českém jazyce. Z nabídky programů si ovšem vyberou i ti, kteří chtějí spojit zábavné s užitečným a při sledování televize se navíc zdokonalovat v učení cizích jazyků. V programové nabídce kabelové televize jsou i kanály vysílané v originální verzi v anglickém, německém, španělském nebo francouzském jazyce.