Aktuality


Dnes je 17. 06. 2021 - svátek má - Adolf, zítra - Milan

1. Diamantový ples v ČR

Žofín zažil pravou Diamantovou noc

Žofín zažil pravou Diamantovou noc

aktualizováno: 3.4.2009

Tváří obchodní značky DIC se stane Alena Šeredová, která byla ozdobou večera mimo jiných osobností. akci moderoval Leoš Mareš, dále vystoupila Kateřina Brožová. Předváděly se modely Blanky Matragi a část kolekce diamantových šperků navrhla Beáta Rajská.

Leoš nezklamal a opravdu bavil až do rána. Pokud Shrnu tuto akci tak mohu konstatovat, ač to byl Diamantový ples, do snobárny měl daleko, milí lidé, výborná obsluha a raut.......opravdu vydařený večer.Žofín, Praha - První diamantový ples, Leoš Mareš, Alena Šeredová DIC Žofín, Praha - První diamantový ples, Leoš Mareš, Alena Šeredová DIC Žofín, Praha - První diamantový ples, Leoš Mareš, Alena Šeredová DIC Žofín, Praha - První diamantový ples, Leoš Mareš, Alena Šeredová DIC Žofín, Praha - První diamantový ples, Leoš Mareš, Alena Šeredová DIC Žofín, Praha - První diamantový ples, Leoš Mareš, Alena Šeredová DIC Žofín, Praha - První diamantový ples, Leoš Mareš, Alena Šeredová DIC Žofín, Praha - První diamantový ples, Leoš Mareš, Alena Šeredová DIC Žofín, Praha - První diamantový ples, Leoš Mareš, Alena Šeredová DIC

Ačkoliv jsem při odchodu osobně gratuloval panu MUDr. Luboši Říhovi, předsedovi představenstva Diamonds International Corporation – D.I.C., a.s. k svatbě, která proběhla 10 min. po půlnoci 2.4.2009 což bylo zlatým hřebem večera, musím gratulace zopakovat i touto cestou. Mnoho lásky a štěstí, aby Váš vztah překonal stálost Diamantů. Gratuluji rovněž jeho choti.

Takto píšou o plese na stránkách DIC a.s....

Dne 1. dubna se na přažském Žofíně uskutečnilo něco neopakovatelného. Historicky první galavečer v záři diamantů - opravdová Diamantová noc. K vidění bylo mnoho krásných žen včetně Miss Universe SR, celebrit a luxusních diamantových kolekcí v řádech desítek milionů korun. Celý večer se nesl ve znamení zrození diamantu a jeho neopakovatelné krásy a mystiky. Galavečer byl až do úplného konce velmi bedlivě sledován zástupci celé řady médií včetně několika televizí. A nutno podotknout, že samotný závěr večera byl opravdu výjimečný a nezapomenutelný.


upozornění


Veškeré údaje vyžádané od klienta budou použity výhradně ke sjenání objednaných služeb.