Aktuality


Dnes je 17. 06. 2021 - svátek má - Adolf, zítra - Milan

Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů

Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů

V Mostě se zase závodilo

aktualizováno: 5.4.2009

Měl jsem to štěstí zúčastnit se Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů, které se konalo v neděli 5.4.2009 v Mostě. Byl jsem členem týmu freshcars Pavla Dubského. Pavel jezdil v nejvyžšší třídě +2000. Závodilo se v několika třídách a v každé se našlo pár jezdců, kteří nejen vyhrávali, ale současně dokázali pobavit i diváky "spanilou jízdou". Úžasnou hru plynu předváděl v BMV M6 jezdec viz. galerie. Jeho kolega měl ovšem na konci závodu smůlu a svou em šestku trochu pocuchal. Naštěstí se vše obešlo bez zranění. Náš tým byl nováčkem v soutěži a na okruhu v Mostě jsme byli poprvé, takže si Pavel okruh více méně oťukával, skončil na hezkém 10. místě z 28. Soutěžil v nabroušeném Mitsubishi EVO IX.


Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu - amatérů - edda cup

Imparare a giocare a video poker ? facilissimo! Su italiadazzardo.com trovi una guida completa su come giocare al video poker e in pi? scopri tutto quello che ti interessa sull'evoluzione del video poker!


upozornění


Veškeré údaje vyžádané od klienta budou použity výhradně ke sjenání objednaných služeb.