popis a objednávky služeb


Dnes je 17. 06. 2021 - svátek má - Adolf, zítra - Milan

Vysokorychlostní internet až 100 Mbit/s

Vysokorychlostní internet je internetové připojení prostřednictvím rozvodů kabelové televize. Možnost výběru produktů pro začátečníky i pokročilé.Seznam lokalit není úplný, pro ověření dostupnosti je nutné zadat úplnou adresu ve tvaru: Město, Městská část, Ulice, Č.Popisné popř Orientační. a telefonické spojení na Vás. Tyto informace odešlete pomocí webového formuláře --Klikněte ZDE-- ZASLAT DOTAZ NA DOSTUPNOST
popřípadě formou sms na tel.: 736 166 255. Odpověď obdržíte do 72 hod.

Internet od UPC patří již několik let dle nezávislých odborníků k nejlépe hodnoceným internetovým připojením na českém trhu. Moderní kabelové rozvody a technologie umožňují poskytovat klientům rychlý nesdílený internet s téměř nulovými pořizovacími náklady a zapojením již druhý den od složení objednávky. ,OBJEDNAT

Tarify UPC internetu začínají na 200,- Kč měsíčně za rychlost 1Mbit/s. , dále 10,25,50 a 100 Mbit/s. Přestože klienti mnohdy nepřikládají rychlosti a parametrům svého připojení pozornost, měli by vědět, rychlost internetu zkracuje dobu potřebnou k práci, či ztažení pošty, nahrání nebo stažení souborů a větších objemů dat. Tyto činnosti mají klienti UPC internetu zjednodušené neboť uživatelé rychlost nesdílejí, tedy každý jednotlivý zákazník UPC má k dispozici vlastní plnohodnotnou linku s rychlostí internetu odpovídající jejich tarifu.

Klienti mimo sítě kabelové televize nemají bohužel možnost tohoto kvalitního připojení k internetu využívat a jsou odkázáni na méně výhodné sdílené wifi sítě kdy např rychlost 20 Mbit/s. sdílí až 20 uživatelů a v závislosti na tom kolik je jich v jeden okamžik k internetu připojeno rychlost jejich připojení klesá. Internet přes telefonní linky má své výhody, zejména dostupnost, s rychlostí je to však složitější. Zejména pokud klient využívá služeb televize přes telefonní linku. Pokud má klient TELEVIZI A INTERNET zapnuty současně tak u neběžnějšího tarifu 8 Mb/s. je reálná rychlost za ideálních podmínek 7-8 Mbit/s. Televize si však ukrojí až polovinu dostupné rychlost 3,5 Mbit. a více, dokonce si tuto rychlost "blokuje i když je televize vypnutá. Klient tedy platí 8 Mbit. internet a k tomu poplatek za televizi, přesto však dostává vlastně jednu službu, neboť IP tv využívá stejného připojení jako Internet. Klienti Internetu UPC platí pouze za reálně dodávané služby, pokud mají internet platí pouze UPC internet, pokud mají například balíček internetu a televize, rychlost internetu zůstává na stejné úrovni a nemá vliv na kvalitu kabelové televize ani internetu. Poslední, nejméně výhodnou variantou co se nákladů i poměru cena rychlost týče, je mobilní internet. 5ada klientů mobilního internetu jej potřebuje a cena připojení vyvažuje užitečnost. Bežný uživatel platící 300,- Kč a více běžně však 500-900Kč, měsíčne dostává v porovnání s internetem od UPC nesrovnatelně málo a vyhazuje tak peníze zokna. Mobilní internet má mnoho omezení pomineme li rychlost je to také limit stahovaných dat za 1 Měsíc a i rychlost je do jisté míry závislá na kvalitě pokrytí. Je na každém z nás zda si pořídíme trabanta ačkoliv můžeme mít za stejnou cenu Ferrari.

Vybrané lokality připojení k internetu

Služby Kabelové televize a internetu nebo telefonu jsou dostupné v následujících lokalitách, pokud jste v seznamu nenalezli Vaše město nezoufejte a napište, nebo zavolejte, prověřím možnosti připojení a odpověď obdržíte do 72 hod.nebo napište SMS na 736 166 255 a odpověď obdržíte v řádech minut:

Připojení k internetu Bílina OBJEDNAT
Připojení k internetu Česká Lípa OBJEDNAT
Připojení k internetu Děčín OBJEDNAT
Připojení k internetu Cheb OBJEDNAT
Připojení k internetu Chomutov OBJEDNAT
Připojení k internetu Jablonec Nad Nisou OBJEDNAT
Připojení k internetu Jičín OBJEDNAT
Připojení k internetu Jirkov OBJEDNAT
Připojení k internetu Kladno OBJEDNAT
Připojení k internetu Kralupy Nad Vltavou
"v některých lokalitách je dostupná pouze TV" OBJEDNAT
Připojení k internetu Krupka OBJEDNAT
Připojení k internetu Liberec OBJEDNAT
Připojení k internetu Litoměřice OBJEDNAT
Připojení k internetu Kladno OBJEDNAT
Připojení k internetu Ústí Nad Labem OBJEDNAT
Připojení k internetu Praha OBJEDNAT
Připojení k internetu Sokolov OBJEDNAT

Dostupnost služeb se může v jednotlivých lokalitách lišit, doporučuji zaslat dotaz pro upřesnění.

* Rychlost je vyjádřena v kbit/s: download (k uživateli) / upload (od uživatele) pro přenos ethernetových rámců na vnitřní síti . Společnost uplatňuje tzv. Fair Use Policy (FUP) dle Všeobecných obchodních podmínek.

Jaké jsou výhody našeho internetu?

Stálé připojení 24 hodin denně* Za pevně stanovenou částku jste připojeni 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Žádné poplatky za telefon S našim internetem neplatíte žádné skryté náklady. Pro internetové naše připojení není podmínkou pevná telefonní linka, jako je tomu u mnoha jiných poskytovatelů internetového připojení.

Rychlost připojení Rychlost přenosu dat prostřednictvím rozvodů kabelové televize je několikanásobně vyšší než při použití telefonní linky. Navíc nedochází ke snižování rychlosti v případě připojení více uživatelů najednou, jak je tomu v případě použití telefonní linky. Rychlost až 100 Mb/s.

Kompletní instalace Kompletní instalaci provede u vás doma plně vyškolený technik od 1 Kč.

Balíček bezpečnostních programů Služba může obsahovat balík programů které zahrnují veškerou potřebnou ochranu vašeho PC před viry, spamy, útoky hackerů, trojským koním, červům, spywaru či obsahu nevhodnému pro vaše děti.

Profesionální technická podpora Vaše dotazy rádi zodpoví vyškolení operátoři profesionální technické podpory, které můžete kontaktovat kontaktníím formulářem.


upozornění


Veškeré údaje vyžádané od klienta budou použity výhradně ke sjenání objednaných služeb.